Обласне методичне об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.

8 листопада 2016 року на базі Вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка»  відбулося обласне методичне об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.. Робота методичного об’єднання розпочалася із зустрічі з адміністрацією училища. З вітальним словом до викладачів  звернулася директор училища Кірдіщева Людмила Михайлівна.

У конференц-залі навчального закладу була проведена панельна дискусія  «Сучасні тенденції забезпечення якості освіти в контексті підготовки майбутнього фахівця», актуальність якої є беззаперечною та обумовлена необхідністю якісної підготовки майбутнього спеціаліста.

Відбувся обмін досвідом  із таких питань: «Використання нестандартних форм навчання на заняттях української мови як один із шляхів удосконалення якості освіти», «Здійснення інноваційної діяльності в процесі навчальної практики як інструмент підвищення якості освіти», «Роль циклової комісії в забезпеченні якості освіти в контексті підготовки майбутнього педагога», «Технологія проектного навчання як чинник забезпечення якості знань студентів із художньої культури», «Упровадження мультимедійних жанрів на заняттях української мови та літератури як засіб підвищення якості освіти», «Застосування ІКТ на заняттях зарубіжної літератури як засіб забезпечення якості навчально-виховного процесу». В обговоренні питань активну участь взяли викладачі Карпенко О.М., Костирка Ю.В., Самойлова І.С., Бідна Л.В., Зеленська Г.М.,  Шамрай Л.Г. (Лебединське педучилище), Губа Ю.І. (Маловисторопський коледж СНАУ), Лебідь О.В, Бундак М.В. (Сумський будівельний коледж), П’ятаченко Ю.В. (Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти).

Цікавим та насиченим був фрагмент майстер-класу «Полюбіть майбутнє – крила виростуть», проведений яскраво й професійно  викладачем-методистом  Кіріною-Радчук Валентиною Миколаївною, який отримав схвальні відгуки колег-філологів вищих навчальних закладів Сумської області.

Для учасників методичного об’єднання  цикловими комісіями філологічно-гуманітарних та музичних дисциплін училища була підготовлена та проведена святкова концертна програма «У моєму серці Україна». Учасники наради відвідали художній музей м. Лебедин.

Робота засідання обласного методичного об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін  на базі Лебединського педагогічного училища  отримала високу оцінку колег із вищих навчальних закладів І-ІІ р.а..

Дудченко А.С., голова ОМО

DSC03564DSC03553

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Обласне методичне об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.