Засідання обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін

26 жовтня 2016 року на базі Роменського коледжу СНАУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін коледжів та технікумів Сумської області, у якому взяли участь 21 викладач із 17 навчальних закладів.

З привітальним словом звернувся директор навчального закладу Шевченко О.І., який познайомив гостей з історією коледжу, його традиціями та напрямками навчально-виховного процесу; з особливостями проходження навчальної та виробничої практики. Цікавими та інформативними були виступи викладачів Сидоренко О.М. (Глухівський професійно-педагогічний коледж), Кот А.А. (Сумський медичний коледж), Гумен С.Ф. (Сумський будівельний коледж),  Білобров М.І. та Букіна І.В. (СВУМіК), Шуляк І.В. та Бутенко Л.Г. (Коледж СНАУ), Рак В.А. (Роменський коледж СНАУ), Очкасова В.І. (Політехнічний технікум КІ СумДУ). Педагоги поділились власними доробками із використання інноваційних технологій навчання на заняттях соціально-правових дисциплін. Викладачі Хабарова Л.М. (Хіміко-технологічного коледжу ШІ СумДУ) та  Уткіна С.О. (Охтирський коледж СНАУ) акцентували увагу на практичних аспектах формування інтересу молоді до вивчення історії рідного краю.

Позитивним і корисним для учасників засідання стало відвідування Державному історико-культурному заповіднику «Посулля»та знайомство з експонатами Роменського краєзнавчого музею та Музею Петра Калнишевського.

20161026 154839

20161026 154946

DSC09676

DSC09754