19 жовтня 2016 року на базі Машинобудівного коледжу Сумського державного університету відбулося засідання методичного об'єднання викладачів математики, інформатики та комп'ютерних дисциплін коледжів і технікумів Сумської області.

Зустрічвідкривголова Ради директорів коледжів і технікумів, директорМашинобудівного коледжу Микола Миколайович Антиков, окресливши необхідність оновлення сучасної системи освіти.

Програма засідання включала затвердження Положень про обласну олімпіаду з математики та інформатики. Кожен викладач узяв активну участь в обговоренні особливостей проведення головного змагання юних «піфагорців» та комп’ютерних «геніїв».

Бажаємо всім учасникам, щоб втілення цих Положень привело до успіху їхніх вихованців!

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання методичного об'єднання викладачів математики, інформатики та комп'ютерних дисциплін коледжів