20 жовтня 2016 року на базі Сумського медичного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів і коледжів Сумської області, в роботі якого взяли участь 26 осіб з 17 навчальних закладів області.

Цікавим для присутніх був виступ начальника обласного комітету з фізичного виховання та спорту Маслова В.Г., корисним та повчальним - виступ керівника гуртка тактичної медицини Сумського медичного коледжу Курило А.Е., який на практичному занятті продемонстрував елементи першої медичної допомоги в різних ситуаціях.

P1020978

P1020993

P1020995

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів і коледжів Сумської області