«Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра…»

19 жовтня 2016 року на базі Роменського коледжу ДВНЗ «Київського Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи технікумів і коледжів Сумської області з теми: «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра…».

Пленарна частина проводилась у приміщенні Роменського краєзнавчого музею Державного історико-культурного заповідника «Посулля».

Цікавими і змістовними були виступи заступника директора з виховної роботи Роменського коледжу КНЕУ Бондаренко Л.Ф. «Роль музею народного побуту «Світлиця» у національно-патріотичному вихованні студентської молоді Роменського коледжу КНЕУ», куратора академічної групи Сумського вищого училища мистецтв і культури
ім. Д.С.Бортнянського Букіної І.В. «Форми роботи кураторів технікумів, училищ та коледжів з питань національно-патріотичного виховання сучасної молоді», куратора академічної групи Роменського коледжу КНЕУ Бабич Л.А. «Особливості інноваційних підходів до виховної роботи з молоддю в сучасний прагматичний час».

В рамках засідання були проведені:

- зустріч з адміністрацією Державного історико-культурного заповідника «Посулля» (с.Пустовойтівка),

- перегляд експозицій у Роменському краєзнавчому музеї,

- година історичного портрета «П.І. Калнишевський – вірний син України»,

- показовий виховний захід «Козацькими стежками».

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання заступники директорів з виховної роботи обмінялись враженнями від підготовки та проведення заходів, поділились своїми планами роботи на майбутнє.