МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

«Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра…»

19 жовтня 2016 року на базі Роменського коледжу ДВНЗ «Київського Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи технікумів і коледжів Сумської області з теми: «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра…».

Пленарна частина проводилась у приміщенні Роменського краєзнавчого музею Державного історико-культурного заповідника «Посулля».

Цікавими і змістовними були виступи заступника директора з виховної роботи Роменського коледжу КНЕУ Бондаренко Л.Ф. «Роль музею народного побуту «Світлиця» у національно-патріотичному вихованні студентської молоді Роменського коледжу КНЕУ», куратора академічної групи Сумського вищого училища мистецтв і культури
ім. Д.С.Бортнянського Букіної І.В. «Форми роботи кураторів технікумів, училищ та коледжів з питань національно-патріотичного виховання сучасної молоді», куратора академічної групи Роменського коледжу КНЕУ Бабич Л.А. «Особливості інноваційних підходів до виховної роботи з молоддю в сучасний прагматичний час».

В рамках засідання були проведені:

- зустріч з адміністрацією Державного історико-культурного заповідника «Посулля» (с.Пустовойтівка),

- перегляд експозицій у Роменському краєзнавчому музеї,

- година історичного портрета «П.І. Калнишевський – вірний син України»,

- показовий виховний захід «Козацькими стежками».

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання заступники директорів з виховної роботи обмінялись враженнями від підготовки та проведення заходів, поділились своїми планами роботи на майбутнє.

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua