Об'єднання завідувачів бібліотек технікумів та коледжів Сумської області

18 жовтня 2016 року відбулось виїзне засідання методичного об'єднання завідувачів бібліотек технікумів та коледжів Сумської області. Программа засідання була, як завжди, насиченою.Основна її тема: "Стратегія розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року.Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України". Родзинкою засідання стала скайп-зустріч з львівською письменницею Наталею Гурницькою "Білякнижковогокаміна", яку організувала завідувач бібліотеки Путивльського коледжу СНАУ Смирнова Ю.В.Бібліотекарі обговорювали творчість Н.Гурницької, її книгу "Мелодія кави у тональності кардамону", цікавились історією написання роману, особистим життям, літературними уподобаннями письменниці. Скайп-зустріч пройшла у дружній невимушеній обстановці. Наталя Гурницька зарядила всіх оптимізмом, добротоюі теплотою, яка передалася навіть через екран. У ході подальшого засідання бібліотекарі поділилися досвідом проведення заходів для молодінаціонально-патріотичного спрямування, обговорилиі затвердили план роботи методоб'єднання на 2016- 2017 навчальний рік. Активними в обговоренні були Понкратова Л.М.,Сотнікова І.В. ,Паутова А.М. ,Пахненко І.В.,Смирнова Ю.В. Голова методичного об’єднання Бегменко О.М. і викладач Кратенко А.О. представили сучасні форми роботи бібліотеки по вихованню молодого покоління.

Завідувач відділу інформаційно- бібліотечних систем і маркетингу СОУНБ

Отич Н.М. надала методичну консультацію щодо інноваційних змін у бібліотеці на основі проектного менеджменту. Всі члени методоб'єднання відвідали Мовчанський монастир, Городок (пам'ятник Ярославні), пам'ятник С.А.Ковпаку.

image001

image002

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Об'єднання завідувачів бібліотек технікумів та коледжів Сумської області