О, пісне моя, душа голосна України!»

В травні 2016 року на базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ відбулось засідання обласного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. (голова об’єднання – заступник директора з виховної роботи СВУМіК ім. Д.С.Бортнянського Кірноз Т.М.).

Розглядалась тема: «Сучасні методи і технології національно-патріотичного виховання молоді».

Учасниками засідання були заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Сумської області.

Тепло і сердечно привітала гостей директор технікуму Гребеник Т.В.

Цікавими і змістовними були виступи заступника директора з виховної роботи Лебединського педагогічного училища ім. А.С.Макаренка
Магаляс О.М. «Волонтерська робота – один із важливих складників патріотичного виховання молоді», практичного психолога Сумського коледжу СНАУ  Коробової О.Г. «Психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій як чинник національного виховання молоді».

В рамках засідання були проведені екскурсії по музею Великої Вітчизняної війни «Минуле, теперішнє та майбутнє у вчинках та діяннях українців» (керівник музею Євтушенко О.В.), по музею технікуму (керівник музею Радько Т.М.); учасники засідання відвідали виставку творчих робіт викладачів, студентів, співробітників технікуму та мешканців міста «Руками створена краса», взяли участь у майстер-класі Соболевої О.О. «Український оберіг – Лялька-мотанка», переглянули концертну програму Фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця», присвяченого 25-річчю Незалежності України та 15-річчю від дня заснування Фестивалю «О, пісне моя, душа голосна України!».

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. обмінялись враженнями від підготовки та проведення заходів, поділились своїми планами роботи на майбутнє.