Засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін

20 квітня 2016 року на базі Путивльського педагогічного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін технікумів і коледжів та конкурс робіт з краєзнавства «Історія-це поруч…», в якихвзяли участь 18 викладачів із 15 навчальних закладів області та студенти-учасники конкурсу.

З привітальним словом звернувся директор навчального закладу Фомакін Леонід Борисович, який познайомив гостей зтрадиціями навчального закладу та побажав студентам перемоги. Цікавими та змістовними були виступи членів журі,путивльських краєзнавців:Луговського Анатолія Васильовича та Сторчаки Надії Іванівни. Задоброю традицією всіх конкурсантів було запрошено в коло дружби ,щоб через дотики рук привітати, налаштувати на плідну роботу та побажати всім натхнення, вдачі та успіхів.

Понад три години відбувалися змагання, юні краєзнавці показали не тільки знання історії та традицій рідного краю, а й продемонстрували власні творчі доробки: відеосюжети, вірші, сценічні здібності, знання польської мови тощо.У залі панувала доброзичлива атмосфера. Допоки журі визначали переможців та номінантів,викладачі та студенти здійснили екскурсію до Молчанського монастиря.

І ось хвилююча мить: оголошення результатів, нагородження… Конкурс закінчився ­­­– час прощатися до наступного року.

1

2

3

4