Обласна студентська олімпіада з англійської мови

24 березня 2016 року вже вдруге відбулась обласна студентська олімпіада з англійської мови, яка проходила на базі Машинобудівного коледжу СумДУ.

Під час олімпіади студенти демонстрували свої знання та навички із читання, аудіювання, письма, говоріння. В олімпіаді брали участь 18 студентів I-IIкурсів із технікумів і коледжів області. Перемогу отримала студентка Сумського будівельного коледжу Вінніченко Аліна. Друге місце поділили Верещага Сергій (Машинобудівний коледж СумДУ) та Герасименко Олександр(Сумський коледж харчової промисловості). Студенти Гриценко Є.В. (Сумський медичний коледж), Давидченко О.В. (Лебединське медичне училище), Бикова К.А. (Путивльський педагогічний коледж) відповідно набраним балам опинились на 3 місці. Вітаємо переможців! Всім учасникам обласної студентської олімпіади з англійської мови бажаємо перемог у наступному році та успіхів у навчанні!

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Обласна студентська олімпіада з англійської мови