Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з математики

«Хто з дитячих років займається математикою,

той розвиває увагу, тренує свій мозок, свою волю,

виховує наполегливість і завзятість у досягненні мети.»

А. Маркушевич

30 березня 2016 року на базі Індустріально-педагогічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету відбувся  ІІ (обласний) етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів І курсів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Ясним сонечком зустріла учасників олімпіади і їхніх керівників конотопська земля.

Сімнадцять студентів, які представляли вищі навчальні заклади І–ІІ рівнів акредитації, приїхали з різних куточків Сумщини, щоб продемонструвати свої знання.

З привітальним словом до всіх присутніх звернулись заступник директора технікуму з навчально-методичної роботи О.О. Кравченко, голова МО викладачів математики і інформатики В.В. Лобова.

Після жеребкування завдань студенти отримали пакети з 6 завданнями з різних розділів математики. Робота потребувала від юних математиків зосередженості, уваги, а головне – знань. Учасники працювали 2 години в аудиторії.

Але … «предмет математики настільки серйозний, що не варто упускати жодної можливості зробити його більш цікавим.» (Б. Паскаль).

Після написання робіт студенти вирушили на екскурсію до Музею авіаційної техніки, розташованого в західній частині м. Конотопа на території колишньої авіаційної частини, напроти заводу «Авіакон».

А в цей час усі викладачі взяли участь у перевірці робіт. Після чого було оголошено результати олімпіади й переможці отримали омріяні призи.

Отже, призерами ІІ (обласного) етапу VІІ Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів І курсів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації стали:

1 місце – Гаврилів А., Машинобудівний коледж СумДУ;

2 місце – Темченко А., Коледж СНАУ; Ткаченко М., Політехнічний технікум КІ СумДУ;

3 місце – Мірошніченко В., Лебединське педагогічне училище; Завгородня Т., Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ; Куріло В., Сумський будівельний коледж.

Хочемо побажати й на майбутнє нових звершень та перемог нашим призерам, нехай весняне сонечко додає вам більше творчого натхнення.

Переможець олімпіади, Гаврилів Анна, представлятиме Сумську область на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, який проводитиметься в травні на базі Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Побажаємо їй гідно представити нашу область!

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з математики