Засідання МО економічних дисциплін

24 листопада 2015 року відбулося засідання голів циклових комісій і викладачів економічних спеціальностей ВНЗ І – ІІ р.а. Сумської області на базі Машинобудівного коледжу СумДУ з питань розвитку інформаційно – комунікаційних технологій в навчальному процесі. На засіданні були присутні представники одинадцяти навчальних закладів області.

Досвідом власної роботи з використання інтерактивної матриці на основі Moodle в процесі викладання фінансового обліку поділилася голова циклової комісії обліково – фінансових дисциплін Коледжу СНАУ Гриценко В.Л. Дана програма дозволяє розмістити у вільний доступ для студентів лекції, практичні роботи, журнал оцінок, іншу корисну інформацію, забезпечує зворотній зв'язок зі студентами. Викладач економічних дисциплін Машинобудівного коледжу СумДУ Котенко А.В. зупинилася на методиці використання ділових ігор як засобу активізації навчального процесу. За круглим столом обговорювалися проблеми професійної підготовки студентів економічних спеціальностей та були розглянуті питання підготовки до проведення фіналу обласного конкурсу Брейн - ринг з основ економічної теорії.