«Народ мій є. Народ мій завжди буде. Ніхто не перекреслить мій народ!»

05 листопада 2015 року на базі Сумського медичного коледжу відбулось засідання обласного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. (голова об’єднання – заступник директора з виховної роботи СВУМіК ім. Д.С.Бортнянського Кірноз Т.М.).

Розглядалась тема: «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання в освітньому просторі».

Учасниками засідання були заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Сумської області.

Тепло і сердечно привітав гостей директор коледжу Кононов О.В.

З інформацією про впровадження нової Концепції національно-патріотичного виховання молоді в навчальних закладах Сумської області виступила методист Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Докторович Г.І.

В рамках засідання був проведений виховний захід національно-патріотичного спрямування «Народ мій є. Народ мій завжди буде. Ніхто не перекреслить мій народ!»

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. обмінялись враженнями від підготовки та проведення заходу, поділились своїми планами роботи на майбутнє.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції «Народ мій є. Народ мій завжди буде. Ніхто не перекреслить мій народ!»