Обласне методичне об`єднання викладачів соціальних дисциплін

24 квітня 2014 року на базі Путивльського педагогічного коледжу відбулося засідання обласного м/о викладачів соціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, в якому взяли участь 16 викладачів із 12 навчальних закладів області та студенти - учасники конкурсу. З вітальним словом звернувся директор навчального закладу Фомакін Леонід Борисович, який познайомив гостей з історією коледжу, його традиціями та побажав студентам перемоги. Перед викладачами та студентами з цікавою та емоційною розповіддю виступили краєзнавці Луговський Анатолій Васильович та Сторчака Надія Іванівна.

Для налаштування на роботу та перемогу студенти перед початком конкурсу традиційно встали в коло дружби. Понад дві години відбувалися змагання, юні краєзнавці показали не тільки знання історії та традицій рідного краю, а й продемонстрували власні творчі доробки: відеосюжети, вірші, малюнки тощо. В залі панувала доброзичлива атмосфера. Поки журі визначали переможців та номінантів, викладачі та студенти здійснили екскурсію по місту та до краєзнавчого музею. І ось хвилююча мить: оголошення результатів, нагородження… Конкурс закінчився, час прощатися до наступного року.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Обласне методичне об`єднання викладачів соціальних дисциплін