Сучасна молодь та її переконання.

Особливості формування особистості студента» –

під такою назвою 15 травня 2014 року на базі Машинобудівного коледжу СумДУ відбулось засідання обласного об’єднання вихователів гуртожитків ВНЗ І-ІІ р.а. (голова об’єднання – вихователь гуртожитку Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського Чаплигіна І.І.).
На засіданні розглядались дуже актуальні питання виховання студентів у гуртожитку (проблеми, перспективи), виховання моральних цінностей через красу, виховання у студентів ціннісного ставлення до людей, яке формує соціально-громадянську позицію.

Учасниками засідання були вихователі з різних навчальних закладів області та міста.
Тепло і сердечно привітали гостей директор Машинобудівного коледжу СумДУ Антиков М.М. та заступник директора з виховної роботи Щербак С.О.
Цікавими та змістовними були виступи заступника директора з виховної роботи СВУМіК ім. Д.С.Бортнянського Кірноз Т.М. на тему: «Виховання у гуртожитку. Проблеми. Перспективи.», вихователя гуртожитку Машинобудівного коледжу СумДУ Стаднік О.М. «Виховання моральних цінностей через красу», вихователя гуртожитку Сумського технікуму харчової промисловості НУХТ Дейнеко В.І. «Наша молодь та її переконання», вихователя гуртожитку Лебединського педагогічного училища ім. А.С.Макаренка Фесенко О.П. «Виховання у студентів ціннісного ставлення до людей – формування соціально-громадянської позиції», вихователя гуртожитку СВУМіК ім. Д.С.Бортнянського Чаплигіної І.І. «Виховання у студентів толерантності – запорука добра і миру»;
з інформацією про нові надходження періодики та преси виступила завідуюча бібліотекою СВУМіК ім. Д.С.Бортнянського Сотнікова І.В.
Учасники засідання ознайомились з кращими секціями та кімнатами гуртожитку, обмінялись враженнями.