15 жовтня 2014 року на базі Глухівського медичного училища відбулися обласні методичні об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін та вихователів гуртожитків ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області.

Плідно попрацювавши на пленарному засіданні, відвідавши відкритий урок-конференцію з української мови, ознайомившись з матеріально-технічною та електронною базами училища та гуртожитку, учасники засідань, представники шістнадцяти навчальних закладів області, відвідали історичні пам’ятники м. Глухова, колишньої столиці Лівобережної України.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Обласне методичне об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін та вихователів гуртожитків