«Моя Україна – моя земля і земля моїх батьків»

З вітальним словом до учасників засідання звернулася директор коледжу Рудь Ніна Андріївна.

Цікавими та змістовними були виступи заступника директора з виховної роботи Роменського коледжу КНЕУ Бондаренко Л.Ф. з питання національної культури як напрямку виховної роботи та куратора академічної групи Роменського коледжу СНАУ Муращенко А.О. з питання національно-патріотичного виховання.

У рамках засідання відбулась презентація літературно-музичного проекту «Моя Україна – моя земля і земля моїх батьків», підготовлена студентами та викладачами Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського та виховний захід «Пресвята Покрівонько, покрий нас чесним своїм Покровом», підготовлений студентами та викладачами Роменського коледжу КНЕУ.

В Державному історико-культурному заповіднику «Посулля» була проведена година історичного портрету: «П.І.Калнишевський – вірний син України».

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання заступники директорів з виховної роботи та представники студентського самоврядування ВНЗ І-ІІ р.а. обмінялись враженнями від підготовки та проведення заходу, поділились своїми планами роботи на майбутнє.