Міжобласна нарада викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І – ІІ р. а. у Полтаві

22-23 жовтня 2014 року на базі Полтавського кооперативного технікуму відбулася Міжобласна нарада викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. з теми: «Сучасні проблеми викладання філологічних дисциплін: традиції та інновації».

У засіданні взяли участь провідні спеціалісти із міст Полтави, Кременчука, Хорола, Миргорода, Лохвиці та інших ВНЗ Полтавської області.

Спеціально запрошеними гостями наради стали: Мелешко В. А. - кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Сарапин В. В. - кандидат філологічних наук, доцент, викладач ПУЕТ та Купченко С. М. – методист ради директорів Полтавської області, викладач вищої категорії суспільних дисциплін аграрно-економічного коледжу м. Полтави. Сумську область представляли:

Дудченко А.С. - голова обласного методичного об’єднання  викладачів гуманітарних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.; провідні фахівці: Криворучко А.Д. - Охтирський коледж СНАУ, Гураль О.С. - СВУМіК, Стеценко Н. В. - Лебединське педагогічне училище.

Власне конференція складалася з двох частин: науково-методичної та презентації електронних посібників з української мови та літератури. Так, у першому блоці було висвітлено наукові дослідження учасників наради, а у другому - до розгляду викладачів представлено методичний посібник з української мови за професійним спрямуванням, електронний підручник з сучасної української літератури та методичні рекомендації щодо самостійного вивчення студентами української мови та літератури.

Після конференції викладачі-філологи побували у Музеї історії Полтавської битви, садибах І. П. Котляревського та Панаса Мирного.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Міжобласна нарада викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І – ІІ р. а. у Полтаві