19 листопада 2014 року на базі Машинобудівного коледжу СумДУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання завідувачів бібліотек з теми «Творчість та інновації в українських бібліотеках та бібліотеках ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації». У роботі засідання взяли участь представники Сумської ОУНБ ім. Н.К. Крупської та Сумської ЦМБ ім. Т.Г. Шевченка, які поділилися досвідом та інноваційними технологіями в обслуговуванні читачів.

Цікавим для учасників засідання було обговорення блогу, створеного завідувачем бібліотеки Коледжу СНАУ Понкратовою Л.М. В обговоренні питань «Майбутнє бібліотечних послуг, зміни та інновації в обслуговуванні молоді», «Нові форми масової роботи» активними були Губенко Г.В. (МК СумДУ), Гирич Л.В. (Сумський медичний коледж), Сотнікова І.В.(СВУМіК).

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції «Творчість та інновації в українських бібліотеках та бібліотеках ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації»