Методичне засідання викладачів соціальних дисциплін

20 листопада 2014 року на базі Сумського будівельного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.,в якому взяли участь 16 викладачів із 12 навчальних закладів області.

З вітальним словом звернувся директор навчального закладу Гриценко В.П., який познайомив гостей з історією коледжу, його традиціями та напрямками навчально – виховного процесу, акцентував увагу на важливість формування національної свідомості молодими викладачами соціальних дисциплін. Плідно пройшов круглий стіл з питання «Використання елементів інноваційних методик і технологій навчання та виховання в роботі викладача суспільних дисциплін : теорія, досвід».

Учасники засідання та студенти навчального закладу отримали задоволення від проведених «Козацьких розваг».

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Методичне засідання викладачів соціальних дисциплін