Обласна студентська олімпіада з англійської мови відбулась!

2 квітня 2015 року на базі Машинобудівного коледжу Сум ДУ в рамках засідання МО викладачів іноземної мови відбулась I обласна олімпіада з англійської мови серед студентів I-II курсів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області. В олімпіаді взяли участь 19 студентів з 14 навчальних закладів. Від нашого навчального закладу в олімпіаді взяли участь студентка 213-вс групи Комендантова Анастасія та студентка 210-і групи Гураль Надія. Перемогу в  олімпіаді здобула Комендантова Анастасія, яка з 80 максимально можливих балів набрала 74. Щиро вітаємо Анастасію з перемогою!

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Обласна студентська олімпіада з англійської мови відбулась!