ІІ (обласний) етап Всеукраїнська олімпіада з математики

19 березня 2015 року на базі Машинобудівного коледжу СумДУ проводився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Коледж радо зустрів переможців І етапу олімпіади зі всієї Сумської області. Машинобудівний коледж на олімпіаді представляли студентки  108-е групи спеціальності «Економіка підприємства» Сітало Алла і Єременко Аня.

Студентам було запропоновано 6 завдань з різних розділів математики.

Учасники працювали 2 години в аудиторії. Усі викладачі взяли участь у перевірці робіт. Після перевірки робіт були об’явлені результати олімпіади і переможці отримали призи. (див. рейтинг)

Дуже приємно, що і студенти Машинобудівного коледжу СумДУ кожного року в числі переможців, цей рік не став винятком. Наші дівчата посіли третє місце.

Хочемо побажати і на майбутнє нових звершень та перемог нашим призерам, нехай весняне сонечко додає Вам більше творчого натхнення.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції ІІ (обласний) етап Всеукраїнська олімпіада з математики