«Брейн – ринг» - 2015

16 квітня 2015 року на базі Машинобудівного коледжу Сум ДУ було проведено засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін та Брейн-ринг з «Політекнономії» та «Економічної теорії» серед команд ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Сумської області. В роботі засідання взяли участь голови циклових комісій та викладачі економічних спеціальностей семи навчальних закладів.

Згідно з планом роботи методичного обєднання було обговорено питання удосконалення економічної освіти студентів у формі круглого столу та був проведений фінал обласного конкурсу «Брейн-ринг».

Завдання конкурсу включали питання з тем:

«Товарне виробництво»;

«Гроші. Грошовий обіг»;

«Ринок. Ринкова інфраструктура»;

«Суспільне виробництво»;

«Національна економіка»

Перше місце в конкурсі здобула команда «Ерудит» Сумського кооперативного технікуму (33,5 балів), друге місце – команда «Акредитив» Машинобудівного коледжу Сум ДУ (33 бали).

Всі учасники гри виявили досить високий рівень знань з теоретичних основ функціонування ринкової економіки, ринкових законів та інфраструктури ринку. Про високий рівень підготовки студентів свідчить незначний розрив отриманих балів команд – учасників. Така форма змагань сприяє активізації пізнавальної діяльності студентів, встановленню неформальних комунікацій як на рівні студентів , так і на рівні викладачів.

Студенти отримали чудову нагоду поспілкуватися зі студентами інших навчальних закладів і, головне, впевнитися в своїх силах та виявити свій рівень знань на фоні кращих представників студентства області.