Міжобласна нарада голів обласних методичних об’єднань

У Конотопі  пройшла міжобласна нарада голів обласних методичних об’єднань, провідних викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ р.а.

На базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету 15-16 жовтня 2015 року було проведено Міжобласну нараду  голів обласних методичних об’єднань, провідних викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ р.а. на тему«Ефективні технології навчання та виховання - шляхи формування всебічно і гармонійно розвиненої особистості студента». Участь у нараді взяли викладачі ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Полтавської, Хмельницької, Сумської областей.

До програми наради  було включено інформаційний, теоретичний та практичний модулі. Основні теми спілкування -  обмін досвідом з метою підвищення професійної компетентності педагогів; сучасні проблеми викладання філологічних дисциплін у ВНЗ І-ІІ р. а.: традиції та інновації; використання інноваційних технологій у практиці навчальної, виховної та методичної роботи.

Учасники наради з метою вивчення історії, культури, літератури України  побували на екскурсії в гетьманській столиці м. Батурин та  музею-садибі О. П. Довженка в м. Сосниця.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Міжобласна нарада голів обласних методичних об’єднань