Засідання обласного методичного об’єднання методистів

21 жовтня 2015 року  на базі Роменського коледжу СНАУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації,  в якому взяли активну участь методисти з 15 навчальних закладів області.

Учасники засідання обмінялися досвідом щодо організації видавничої діяльності викладачів, питаннями підвищення ефективності роботи циклових комісій та вивчення і узагальнення передового педагогічного досвіду. Побували на виховному заході до Дня захисника України, в якому безпосередньо брали участь ветерани ВВВ та війни в  Афганістані,  учасники АТО.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання обласного методичного об’єднання методистів