Методичне об’єднання методистів

Засідання пройшло у форматі  круглого столу, в роботі якого взяв участь голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Сумської області, директор Машинобудівного коледжу СумДУ Антиков Микола Миколайович. Провідними темами, що обговорювалися, були  питання активізації пізнавальної діяльності шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій, створення віртуального навчального середовища та робота школи педагогічної майстерності. Цікавими були виступи  Троші Олени Володимирівни(  Глухівське медичне училище), Лопатки Катерини Михайлівни (Коледж СНАУ), Кіриної-Радчук Валентини Миколаївни (Лебединське педагогічне училище).

Ви тут: Головна Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Методичне об’єднання методистів