Олімпіада з інформатики

Студентам було запропоновано 3 типи завдань: практичні завдання з Word, Excel, Access. Завдання були відібрані жеребкуванням з представлених усіма навчальними закладами області:

• Текстовий процесор MSWordСумський технікум харчової промисловості НУХТ;
  • Електронні таблиці MSExcel - Сумський будівельний коледж;
  • СУБД MSAccess - Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту СумДУ.

Кожне завдання оцінювалось у 20 балів. Студенти працювали в аудиторії 2 години.

Після виконання студентами завдань, роботи були зашифровані викладачами, студенти яких не брали участь в олімпіаді, і підготовлені до перевірки.

Всі викладачі, які супроводжували і готували студентів до олімпіади, брали участь в перевірці робіт:

1)       Текстовий процесор MSWord:

• Торяник Л.О. - Сумський технікум харчової промисловості НУХТ;
  • Повидиш О.А. – Лебединське медичне училище ім. професора М.І.Сітенка;
  • Романенко О.І. - Політехнічний технікум Конотопського інституту СумДУ

2)       Електронні таблиці MSExcel:

• Скубко Н.О. - Сумський будівельний коледж;
  •  Хрокало Г.А. - Роменський коледж Державного ВНЗ «Київський національний економічний університет ім.. В. Гетьмана»;
  • Амельченко Л.В. - Хіміко-технологічний коледж ім. Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ;

3)       СУБД MSAccess:

• Харламова Л.Д. - Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту СумДУ;
  • Руденко Ю.О. - Сумський кооперативний технікум;
  • Овсянко А.М. - Машинобудівний коледж СумДУ.

Перевірка робіт учасників олімпіади проходила доволі емоційно, обговорювалися десяті і соті долі балів, завдання, які викликали питання, перевірялися двічі.

І студенти, і викладачі отримали поради психолога Коломієць Я.М. про те, як утримувати психологічну рівновагу в цей непростий для всіх час.

Після перевірки робіт були об’явлені результати олімпіади і переможці отримали призи. (див. рейтинг)

І дуже приємно, що саме студенти Машинобудівного коледжу СумДУ кожного року в числі переможців, цей рік не став винятком. Вперше за історію проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації переможцем стала представниця прекрасної половини - студентка спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» Чорнобай Марина. А це означає, що наші студентки не лише симпатичні, а і дуже розумні! Студент-першокурсник спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» Шепелєв Дмитро у загальному рейтингу отримав третій результат, що дало змогу йому посісти друге місце.

Хочемо побажати і на майбутнє нових звершень та перемог нашим переможцям, нехай весняне сонечко додає вам більше творчого натхнення. І сподіваємося, що коледж ще багато – багато років буде відкривати двері учасникам олімпіади як з інформатики, так і з інших дисциплін.

Переможець олімпіади, Чорнобай Марина, представлятиме Сумську область на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, який проводитиметься 14-16 травня в м. Нова Каховка Херсонської області. Побажаємо їй гідно представити нашу область!