На засіданні розглядались питання організації роботи з історичного краєзнавства як важливого фактору виховання особистості студента на основі базових цінностей і традицій українського народу.

Учасниками засідання були заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Сумської області.

Тепло і сердечно привітала гостей директор училища, заслужений працівник культури України Гринь Н.М.Цікавими та змістовними були виступи викладача історії Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського Букіної І.В., («Національна культура як необхідна складова патріотичного виховання студентів»); заступника директора з виховної роботи Роменського коледжу СНАУ Маляренка В.М. («Використання народних традицій у вихованні сучасного молодого покоління»); президента Студентської держави Лебединського педагогічного училища ім. А.С.Макаренка Римара Ю. («Роль краєзнавчого музею у навчально-виховному процесі»); голови студ. ради «Лідер» Сумського коледжу СНАУ Масленнікової К. («Національне виховання на морально-духовних засадах – із досвіду роботи студентського самоврядування Сумського коледжу СНАУ»).

З інформацією про нові надходження періодики та преси виступила зав. бібліотекою Сумського вищого училища мистецтв і культури  ім. Д.С.Бортнянського  Сотникова І.В.

В рамках засідання відбувся показовий виховний захід – літературно-музична композиція до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка «Об’єднаймося ж, брати мої!» підготовлений студентами та викладачами Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (керівники програми – Бабич Г.М., Єгорова О.М.)

Ви тут: Головна Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції «Організація роботи з історичного краєзнавства – важливий фактор виховання особистості студента на основі базових цінностей і традицій українського народу».